20 grudnia 2015. Wyjątkowy czas rodzinnego śpiewania kolęd. Kolędy i pastorałki nadają Bożemu Narodzeniu szczególny charakter.  Chcieliśmy wspólnie to poczuć i udało się.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z namiastką tej niesamowitej atmosfery w SCh Inkubator. Zapraszamy w roku 2016 ...

Kolejne manewry Inkubatora - tym razem rodzinne. Malowali się i duzi i mali, nie obyło sie bez kolejnych siniaków. Zabawa była przednia. Walczyliśmy o flagę i zdobywaliśmy labirynt. Wiosną myślimy o kolejnej sesji :-)

21.11.2015. Łukasz w trakcie wykładu w Inkubatorze i kilka fotek z Nepalu.
Dziękujemy za przyjazd Łukasza i wykład o pracy chrześcijan wśród sportowców i o powołaniu do pracy misyjnej w Nepalu. Choć Łukasz osobiście do tego nie zachęcał warto aby każdy z nas rozważył w swoim sercu i zrealizował, czy to wsparcie modlitewne czy finansowe.

Inkubator w tym roku operował z Giżycka. Sześć jachtów i ponad 30 ojców i synów przez tydzień żeglowało po Mazurach. Odwiedziliśmy Mikołajki i Ryn. Zakosztowaliśmy mocnego wiatru i spędziliśmy wiele, wiele dobrych chwil. Dziękujemy naszemu Komandorowi Maćkowi i wszystkim sternikom a także Marcinowi z Tato.net. Do zobaczenia za rok :-)

14.11.2105. Nasza liczna damska "reprezentacja" na "Forum Kobiet" we Wrocławiu. Temat Konferencji: MOC WYPOWIADANYCH SŁÓW.

Nie ma to jak dobra zabawa z przyjaciółmi, własnymi dzieciakami i z .... siniakami po kulkach z farbą :). Zresztą następnym razem możesz poszukać siniaków razem z nami.

25.10.2105.  Za nami świetny, inspirujący koncert i spotkanie Ani z kobietami. Dziękujemy Ani i chłopakom z zespołu!
Podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli nam zorganizować koncert. W szczególności podziękowania dla Dawidowa z "Przystanek Niebo" za pomoc techniczną.

Doskonały wspólny czas - rodzinny weekend nad wodą, ze wspaniałymi ludźmi, Bożym Słowem, modlitwą i muzyką.  Do tego wiele nowych znajomości.

16-18.10.2105. Braliśmy udział w "Weekendzie Charakteru". Organizowanym przez www.4muszkieter.pl.  Wyzwanie dla ciała i dla ducha.

Wraz z naszymi gośćmi usiedliśmy do świątecznej kolacji rozpoczynającej żydowskie święto Pesach (Pascha). Na uroczyście nakrytym stole była Maca, talerz sederowy i Hagada - opowieść o wyjściu Izraela z niewoli Egipskiej. Kolację prowadzili Hania i Gustaw Cieślarowie - dziękujemy.
Wieczór pomogli nam zorganizować Loren i Christina Ozzane z Szczecin International Christian Fellowship.

Warsztaty dla Taty.  Świetny czas dla każdego ojca, któremu zależy na lepszych relacjach z dziećmi. Podziękowania dla www.tato.net i Macieja.